להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


תיקון מקררי ווסטינגהאוס

דף הבית >> תיקון מקררים >> תיקון מקררי ווסטינגהאוס

ווסטינגהאוס לוגו


שרות ותיקון לכל סוגי המקררים והמקפיאים מתוצרת ווסטינגהאו

 

 
מקרר ווסטינגהאוס 1

 
מקרר ווסטינגהאוס 2
מקרר ווסטינגהאוס 3
 

תיקון באיזור : תל אביב , רמת גן , גבעתיים , חולון , בת ים , ראשון , רעננה , כפר סבא , הרצליה , פתח תקווה  , ראש העיין ,יהוד , קרית אונו , גני תקווה , בני ברק  , אור יהודה  , כפר שמריהו  , נוף ים , הוד השרון  , ועוד...


תיקון מקררים ומקפיאים
מקררי קרח , מקררי הקפאה יבשה , מקררים הפוכים מקפיא תחתון .
20 שנות ניסיון
אחריות מלאה על התיקון וחלפים
חלקים מקוריים
שרות מקצועי ואמין
ייעוץ טכנאי לפני תיקון 
 
 
שירות ייעוץ טלפוני חינם בנושא בעיות קירור במקררי     Westinghouse
 
 
24 שעות ביממה  :  050-5658492

24 שעות ביממה  :  03-7399004 

 

אנו עושים תיקונים עבור לקוחות פרטיים , חברות ומוסדות
בעלי וותק ומקצוענות ולקוחות רבים מרוצים
ביצוע תיקונים בבית הלקוח
חלפים מקוריים וכוללים אחריות מלאה
ידע רב בתיקון מקררים אלקטרונים
תיקון מקררים ביבוא אישי ,דגמים מחו"ל
אנו נותנים יעוץ והדרכה לפני קנית מוצר
נסיון פיתרון של בעיות קטנות במכשיר חשמלי בטלפון
מקצוענות ואמינות והגעה הכי מהירה אל בית הלקוח 

 
ובנוסף אנו מחליפים : פילטר מים , החלפת צנרת מים , אטמים ,
ישור דלתות , טיפול במיצרי קרח , כרטיסים אלקטרונים ,
טיפול בנזילות ורטיבות , טיפול בהצטברות קרח ,
ופתרון לרעשים מהמקרר .
 ווסטינגהאוס המקים
 

ג'ורג' וסטינגהאוס , George Westinghouse, Jr‏,היה ממציא אמריקאי אשר הגע את בלמי האוויר ברכבות והיה הראשון בתחום תעשיית החשמל,

הוא היה אחד ממתחריו העיקריים של תומאס אדיסון בתחילת הפריסה של רשת החשמל בארצות הברית. המערכת של וסטינגהאוס , התבססה על זרם חילופין , בסופו של דבר גברה על זו של אדיסון אשר התבססה על זרם ישר. בשנת 1911 ניתנה לוסטינגהאוס מדליית אדיסון מטעם המכון האמריקאי למהנדסי חשמל על הישגים הראויים לשבח  לפיתוח מערכת תאורה בזרם חילופין".

בשנת 1893 זכה וסטינגהאוס להכרה משמעותית ולחברתו הוענק החוזה להקמת רשת חשמל בזרם חילופין להתערוכה העולמית של שיקגו. הדבר שהביא לתהודה ציבורית חיובית לשיטתו . וסטינגהאוס גם זכה בחוזה להקמת רשת חשמל למרחק גדול מתחנת הכוח במפלי הניאגרה לעיר באפלו שבניו יורק, מרחק של 40 קילומטר מהמקום.

ככל שהתפשטו רשתות החשמל בזרם חילופין עלתה התעניינותו של וסטינהאוס בייצור חשמל. בתחילה עיקר הייצור היה הידרואלקטרי, בסמוך למקורות מים זורמים ובמקומות שבהם לא היה מקור כוח הידרואלקטרי הופק החשמל במנועי קיטור. וסטינגהאוס חש שמנועי הקיטור אינם יעילים דים ושאף לפתח מנוע סיבובי יעיל יותר. בשנת 1884 קנה וסטינגהאוס את הזכויות להמצאתו של הבריטי צ'ארלס אלג'רנון פרסונס לטורבינת קיטור, ושיפר טכנולוגיה זו לקנה מידה גדול יותר. בשנת 1898 וסטינגהאוס הפעיל יחידה לייצור 300 קילו ואט חשמל במפעל שלו לייצור בלמי רכבות. בשנת 1899 הוא התקין יחידה ליצור 1.5 מגה ואט חשמל, במהירות של 1,200 סיבובים בדקה, בתחנת הכוח של הארטפורד.

וסטינגהאוס אף פיתח טורבינות קיטור למנועים ימיים. טורבינות אשר היו יעילות ביותר במהירות 3,000 סיבובים בדקה, בעוד מדחף של אונייה מסתובב במהירות של כ-100 סיבובים בדקה. וסטינגהאוס פיתח מערכת להעברה יעילה של הכוח מן הטורבינה למהירות המתאימה למדחף.

וסטינגהאוס המשיך להמציא ולפתח טכנולוגיות ישומיות כמעט כל חייו.
 וסטינגהאוס קיבלה את הזכויות על הפטנט זרם החילופין שהמציא , ניקולה טסלה והפעילה לראשונה גנרטור לייצור חשמל הרחק מהמקום שבו השתמשו בחשמל . וסטינגהאוס הייתה בן הראשונות בהעברת חשמל למרחקים ארוכים ובמתח גבוה. בין כל האנשים הידועים שהחברה העסיקה היו ג'ורג' וסטיגהאוס, ניקולה טסלה וויליאם סטנלי. החברה הייתה היריבה הגדולהבכל הזמנים של ג'נרל אלקטריק.

 
לייבסיטי - בניית אתרים