להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


תיקון מכונות כביסה

דף הבית >> תיקון מכונות כביסה
 

שירות ותיקון לכל סוגי מכונות כביסה
 

אמקור , אמנה , גנרל אלקטריק , סמסונג , LG , ווירפול , שארפ , בוש , סימנס , בקו , AEG , דידיטריך , קונסטרוקטה , סאוטר , אינדסית , מילה , בלומברג , אלקטרולוקס , קינג , פילקו ,אושן , זנוסי , אריסתון , גלה , קנדי , אובר , פורן , קופרשמית , ועוד....
 

 
מכונת כביסה
מכונת כביסה
מכונת כביסה פתח עליון
מכונת כביסה
 
 

תיקון ושירות מכונות כביסה באיזור : תל אביב , רמת גן , גבעתיים , חולון , בת ים , ראשון , רעננה , כפר סבא , הרצליה , פתח תקווה ,ראש העיין ,יהוד,קרית אונו ,גני תקווה , בני ברק , אור יהודה ,כפר שמריהו , נוף ים , הוד השרון , ועוד ...
 

שירות ותיקון מכונות כביסה
 

20 שנות ניסיון בתיקוני מכונות כביסה
אחריות מלאה על התיקון וחלפים
מומחים לתיקון מכונות כביסה אלקטרוניות
חלקים מקוריים לכל סוגי מכונות הכביסה
שירות מקצועי ואמין
כל סוגי החלקים לכל סוגי המכונות

 
חלקים למכונת כביסה

שירות ייעוץ טלפוני למכונות כביסה
 

 בסלולרי :   050-5658492
 משרד   :   03-7399004
 
 
  
 
אנו נותנים שירות מכונות כביסה עבור לקוחות פרטיים , חברות ומוסדות
בעל וותק ומקצוענות ולקוחות רבים מרוצים
ביצוע תיקוני מכונות כביסה בבית הלקוח
חלפים מקוריים וכוללים אחריות מלאה
שירות וידע רב בתיקון מכונות כביסה אלקטרוניות
אנו נותנים ייעוץ והדרכה למכונות כביסה גם לפני רכישת מוצר
ייעוץ ונסיון פיתרון של בעיות קטנות במכונות כביסה בטלפון
מקצועיות ואמינות והגעה הכי מהירה אל בית הלקוח

 
 
 
 
טיפים בנושא מכונת כביסה
 
 
יש וכדאי לנקות את פילטר המכונת כביסה אחת לתקופה של חודש.
כדאי שלא לדחוס כמות גדולה של כביסה , יתר כביסה גורמת לניקיון ירוד ,ובלאי גבוהה של המכונה .
רצוי לעשות כביסה בטמפרטורה גבוהה מעל שמונים מעלות אחת לחודש לפחות , וזאת כדיי להפחית ריחות לא נעימים ולשמור על ניקיון הצנרת .
במידה ויש נזילה ממכונת הכביסה , רצוי להזמין טכנאי כדי לא לגרום לנזק גדול יותר ,לפעמים נזילות נוצרות מסתימה בצינור הביוב ,וכאשר המכונה מוציאה את המים הם גולשים.
כדאי לבדוק לפני כביסה שאנו לא מכניסים גם חפצים שנשכחו בכיסיי המכנסיים , חפצים גורמים לסתימות ועלולים לגרום לכך שמשאבת המכונה תתקע , רצויי שלא לכבס שטיחים ושטיחונים ,סיביי הבד בשטיח מתפרקים תוך כדי כיבוס וגורמים לסתימות במכונה. 
כדאי להשתמש בכמות קטנה של אבקה ומרכך , חומרים אלה מאוד פעילים וחזקים ואפילו פוגעים לפעמים בכביסה .
יש חומרים לניקויי אבנית ,כדאי לנקות אבנית כל מספר חודשים ,רצוי לעשות זאת לעתים רחוקות ,ניקויי אבנית גם פוגע לפעמים בחלקיי המכונה.
חשוב לעשות שימוש נכון במכונה ,חשוב לשים לב לסוג הכביסה שאנו מכבסים ,כביסה צבעונית רגישה יותר לטמפרטורה גבוהה ולכן נכבס ב 40 מעלות בערך,
יש כביסה שנכבס גם בפחות , חשוב לשים לב גם לסוג התכנית , בתכנית לכביסה עדינה בדרך כלל הסחיטה חזקה פחות .
בכביסה לבנה כדאי לעשות שימוש בתכנית ארוכה יותר , ובטמפרטורה חזקה יותר ,כך הכביסה תצא ריחנית ונקייה יותר .
לפעמים סביב זכוכית דלת המכונה בחיבור עם הגומי האפור שבמכונה מצטבר לכלוך הגורם לנזילה בחלק הקדמי , כדאי לעתים לנקות את הלכלוך והאבנית בשוליי זכוכית הדלת .
כדאי אחת למספר שבועות לפתוח את מגירת תא הסבון ,וכאשר היא פתוחה לשפוך מים רותחים ,פעולה זו מנקה את המעברים ועוזרת למרכך ולאבקה לרדת למקומם בכיבוס .
כיום מכונות רבות מרעישות רעש סילוני בזמן כביסה , מכונות כביסה מגיעות לסחיטה גבוהה מעל 800 סיבובים לדקה המנועים אלקטרוניים ולכן מרעישים כך .
כאשר הרעש חריג ושונה מהרגיל כדאי לקרוא לטכנאי ,רעש שונה גורם גם לנזק במכונה .
חשוב מאוד שמכונת כביסה תעמוד על קרקע מוצקה ולא רכה , וזאת על מנת שלא תזוז ותשתולל בזמן סחיטה ,במידה שמכונה מתנדנדת ולא יציבה , גם במצב זה המכונה תרעיש ותשתולל כדאי לכוון את רגלי המכונה ,
לאחר שעשינו זאת ,אם עדיין מכונה מרעישה בדפיקות חזקות וזזה לפעמים ממקומה כדאי להזמין טכנאי.
רוב מכונות הנמכרות היום אלקטרוניות  ,לא מומלץ  להשים אותן באמבטיה ,והסיבה לכך האדים והרטיבות , במידה ואין לנו ברירה כדאי מאוד לאוורר את המקום לאחר שסיימנו את המקלחת ,


 
 
 
 טיפים בנושא קניית מכונת כביסה
 
 
כיום ובשנים האחרונות נכנסו לתחום מוצרי החשמל מותגים רבים , שאנו נכנסים לחנות מכירת מוצרי חשמל , אנו מעט מתבלבלים , יש הרבה צבעים מותגים וסוגים , ומה ההבדל בין כולם ? פעם שקנינו מכונה בשם בוש ידענו שקנינו מכונה גרמנית חזקה ואמינה , שתחזיק לשנים רבות ,הזמנים השתנו אורך חיי המכונה השתנה גם כן ,וחברות שונות וידועות התאימו את עצמן לתקופה וזו הסיבה למחירים הנמוכים גם במותגים היקרים , איך החברות האלו עושות זאת ? היום נוכל לראות מכונת בוש או סמנס הנמכרת במחיר של 1900 שקל לעומת מכונה מאותה תוצרת הנמכרת ב 3500 שקל , ההבדל ברור ,הזולות כבר לא מיוצרות בגרמניה ,אלה בטורקיה ואיכות החלקים באותה מכונה ירוד יותר , לבית מרובה בכביסות מכונות אלו יחזיקו פחות , ולכן כדאי יהיה להשקיע במכונה חזקה יותר,
יש לציין שכל המכונות עושות כמעט את אותן הפעולות , ההבדל בין מכונות שונות הוא אפילו בדרך כלל בתוכניות שלא נעשה בהן שימוש במיוחד , הכביסה תצא נקיה באותה מידה בכל המכונות וכל המותגים , רוב המכונות בקיבולת של 5 עד 10 קילו , מ 5 עד 8 קילו , גודל המכונה לא משתנה חיצונית , ולסיכום , כדאי לבדוק תמיד למה המחיר נמוך כל כך , לא להתפתות תמיד להצעת המוכר , ואין כמו טכנאי שמכיר את המכונה גם מבפנים , מומלץ תמיד לשאול את הטכנאי הקבוע שלנו על מה הוא ממליץ , מה ראינו בחנות ומה ההבדל בין המכונות ,חברות שונות יציעו לנו מכונה עם שנה נוספת באחריות כדי שנבחר בה , ולא תמיד זה יהיה כדאי .

 

 

 

טיפים בנושא שימוש נכון באבקות ובטמפרטורות במכונות כביסה
 

האם יש חומרי ניקוי טובים ב 30 מעלות ? בכביסות שאנו עושים בטמפרטורה של 30 מעלות לא תמיד נקבל את אותן תוצאות כמו בכביסה של 60 מעלות . לכבס כביסה ב 30 מעלות טוב עבור בגדים צבעוניים, ועדינים במיוחד , בטמפרטורה זו לא יפגעו צבעים בהירים או כהים בכלל.  לעומת זאת  כביסות הנעשה בטמפרטורה נמוכה מ 40 מעלות אינן מתאימות לכל הכביסות ,  מומלץ לשטוף מגבות ומצעים ב 60 מעלות (או יותר) , כדי להרוג חיידקים בקטריות ואבק . במידה ויש חולים בבית , רצוי לשטוף את כל הבגדים , מצעים ומגבות בטמפרטורה המקסימלית ,

איך נימנע מריחות לא נעימים במכונת הכביסה ?

לכבס בטמפרטורות נמוכות כל הזמן יכול להוביל להצטברות של שומן או עובש שחור על אטם הדלת של מכונת הכביסה , או בתוך המגירה של אבקת הכביסה . קורה ונוצרים גם ריחות מעופשים שנגרמות על ידי כביסות בטמפרטורה נמוכה . וזאת בשל משקעים של סבון הנשארים בתחתית המכונה ולא מתפרקים ,במקרים רבים טמפרטורות נמוכות גורמות בנוסף לסתימה בביוב בשל משקעי סבון הלא מתפרקים והנמצאים בביוב , הצעדים שעלינו לנקוט כדי לקבל במכונה שלנו ריחות נעימים הם לפחות אחת לחודש  לכבס ב 90 מעלות . (רצויי לשטוף מגבות ומצעים ב 60 מעלות ומעלה), מומלץ להשתמש באבקת כביסה ולא בנוזל ,נוזלים וג'יל בהרבה מקרים ובמיוחד שעושים באופן קבוע טמפרטורות נמוכות מ40 מעלות ,הופכים לעיסה במכונה ובביוב ויוצרים ריחות לא נעימים . כמו רוב חומרי אקונומיקה . טמפרטורה חמה והאקונומיקה שבאבקה תהרוג לנו חיידקים , ועוד חשוב ,רבים מאיתנו חושבים שאם נוסיף הרבה אבקה או חומרי ניקויי במכונה , הכביסה תצא נקיה יותר ,חומרים אלה פעילים מאוד ,ושהם בכמות גדולה הם גם עלולים להזיק לכביסה ולגרום לכתמים וצריבות בבד , ועוד , יש מקרים שבגלל ריבויי החומרים , המכונה לא תשטוף את כל כמות החומרים הגדולה ששמנו ובגמר הכיבוס ישארו על הכביסה  . חשוב להוציא את הכביסה מיד לאחר הכיבוס מהמכונה כדי שלא יקבלו רחות לא נעימים .

ובכל זאת מה יהיה טוב עבורנו ?

רצוי לעשות שטיפה חמה לפחות אחת לחודש כדי לשמור על מכונת כביסת נקיה מחיידקים וריחות לא נעימים , תמיד להשאיר את דלת המכונה פתוחה אחרי שרוקנו מבגדים כדי לאפשר לאטם הגומי להתייבש. הסרה וניקוי מגירת הסבון במכונה חשוב גם כן , אם אטם הגומי של המכונה שחור מעבש לא נוכל לנקות אותו , הוא יכול רק להיות מוחלף.

כיצד יכולים אנו למנוע מאבקה מלהישאר על כביסה לאחר כיבוס נמוך מ 30 מעלות ?

כאשר אנו מוצאים אבקה על הבגדים הכהים, נסו לעשות מחזור נוסף של שטיפה . מצב זה קורה כאשר אבקה לא מתמוססת בטמפרטורה נמוכה הימנעו מכמות גדולה של אבקה או עברו לנוזל כביסה .
לאנשים החולים מאסטמה ואלרגיות , מומלץ לעשות שימוש מופחת של אבקות או נוזלים , ורצוי שימוש בטמפרטורה גבוהה מ 60 מעלות , חלופה נוספת לכביסה בטמפרטורה חמה יותר היא להגדיל את מספר השטיפות . שטיפות קרות נוספות יכולות להגיע לרמת ניקיון של שטיפה חמה יותר.

 
 

נשמח תמיד לעמוד לרשותכם בטלפון  0505658492


 
 

                           
                                         שימוש נכון במכונת הכביסה מקל על חיינו

 

 
 
כדאי להשאיר דלת    
      פתוחה         
   לאחר כיבוס
חשוב לשטוף במכונת
הכביסה את תא הסבון 
     מדי פעם
 
                  
רצוי לעשות שימוש
בכמות הנכונה של
    חומרי ניקויי
אין לדחוס יותר מידי
   כביסה במכונה
מכונת כביסה
תא סבון
מרכך כביסה
מכונת כביסה
 

                 

                                     החלפת חלקים לכל סוגי מכונות הכביסה בבית הלקוח

 

מנוע מכונת כביסה
 
גוף חימום מכונת כביסה
משאבה למכונת כביסה
נועל דלת מכונת כביסה
 

                 
                                   אנו מומחים בתיקון כל סוגי מכונות הכביסה והמותגים

 

וירפול
סימנס
בוש
מילה
סמסונג
AEG
קונסטרוקטה
אלקטרולוקס
LG
סאוטר
אינדסיט
בלומברג
 
לייבסיטי - בניית אתרים